środa, 1 sierpnia 2012

moje ziomki same JP i Prosto !

Moją tradycją stanie się chyba, że  będę Wam dziękować na początku wpisów. :D
Ale jest za co. Dajecie mi siłę i chęci do pisania. Mam nadzieję, że naprawdę wam się podoba, a nie tylko następuje wymiana koment za koment.
DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE I OBSERWACJE ♥

W połowie minionego roku szkolnego zauważyłam przyrost znawców i wyznawców kultury hip-hop w mojej szkole. Hyym  ciekawe..
Co drugi koleś z mojego rocznika reprezentował Prosto albo Dilli.  A pomyśleć, że gdy półtora roku temu mówiłam o rapie nawet w połowie nie wiedzieli co mam na myśli.
Nagły przyrost zainteresowania taką muzyką?
Jednemu z takich postanowiłam " utrzeć nosa " .  Gdy zapytałam się go kto jest w prosto udał że mnie nie usłyszał, czyli " olał ".  Myślałam, że naprawdę mnie nie dosłyszał więc dla pewności zapytałam się naszej wspólnej koleżanki w następujący sposób "  Ej, czemu Adam i banda noszą bluzy z Prosto, skoro nawet nie wiedzą CO TO JEST ? "  .  Dziewczyna odpowiedziała mi krótko i na temat - " każdy tak robi "
   Mnie osobiście takie coś bardzo obraża i denerwuje, bo jeżeli ja odnajduję się w hip-hopie i wspomagam jego rozwój kupując płyty jestem " gorsza " od kogoś kto nawet nie wie czym jest Prosto, a ma koszulkę z logiem -.-
   Tak jest nie tylko z hip-hopem, ale też z rockiem i koszulkami zespołów. [ ale co do tego nie potrafię nic powiedzieć, bo nie jestem wtajemniczona ]

Sprzedaż produktów z Prosto , MaxFloRec, Dilla itd.  są przydatne, bo same płyty są przecież kupowane tylko w Polsce i to na niewielkie nakłady, bo przecież nie opłaca się kupować płyty skoro jest za darmo w internecie.  Takie jest myślenie większości..
Dlatego nie jestem przeciwna  sprzedaży takich rzeczy tylko temu jak ludzie do tego podchodzą ..


A tak na koniec.
* Przepraszam, że tyle nie pisałam . Brak chęci, nerwy związane z kolonią, sama kolonia itd.
* Nie chcę abyście źle mnie zrozumieli. Nie chcę bawić się w " obserwacja za obserwację ". To nie znaczy, że nie odwiedzam waszych blogów i skomentuję wpisów.

6 komentarzy:

 1. hahahaha, nosza nie wiedzac co to ? :D oks o.O kocham 'prosto -zrób to' <3 moja ulubiona, a tak wgl nie ladnie jest olewac -.-

  http://wskrzeszonaprzezsmierc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak czsami bywa. Uważają sie za wielkich fanow mi a znaja tylko kilka piosenek, a czasam znaja tylko nazwe zespołu .. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. o tak, ważny temat poruszyłaś .. każdy z nas za chyba taką osobe i to nie jedną, niestety ;<

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog , no po prostu cudny ♥♥
  Zapraszam też na mojego bloga bardzo zależy mi na czytelnikach , komentarzach i obserwacjach :
  http://marzenia-zwyklej-nastolatki.blogspot.com/
  Z góry dzięki ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. typowe polski, lepiej ściągać z internetu niż kupić w sklepie ;/

  OdpowiedzUsuń